Avatar uživatele
dust8

Od kdy začnete letos topit? Dáte na rady mocipánů a nepůjdete přes 18 stupňů i kdyby byly tuhé mrazy?

Nebo se naučíme plést svetry?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, paul1 před 602 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Začneme topit až bude potřeba a kolik bude potřeba.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Léto končí 22.9. Uvidíme. Počasí je deštivé, ale chladno není. Nenechám si kecat do života a v mém věku, co mám dělat. Jsme dospělí a svéprávní . Ten, kdo udílí hraběcí rady, žije jinak a jinde, tak může nanejvýš sklapnout. My žijeme za svoje.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orwell

Uvidíme, pořešíme. Já mám výhodu v tom, že mám palivo z vlastních zdrojů a nejsem tolik závislý na radách mocipánů. Blbé je, že soudobé kotle UT dnes mají teplovodní čerpadla (event. i ventilátory v odtahu do komína) a v případě výpadku elektřiny stejně netopíš. Ale i na to jsem do jisté míry připraven.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Hehe, mně to nevadí, já jezdím celý rok do práce na kole a chodím se otužovat do řeky, takže klidně na topení uberu, je to nejen ekonomičtější, ale i zdravější. Problém je, že lidstvo je brutálně zchoulostivělé, co by naši předci za takový komfort dali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

No prostoru na různá šetření v souvislosti s topením jsou mraky. Zážitek z tohoto týdne: po ránu byl první chladnější den, ale teploměr ukazoval pořád asi 14–15 stupňů. Nastoupím do autobusu nejmenované linky, sednu si – a pode mnou to topilo naplno! Část lidí ještě v tričkách a kraťasech (odpoledne bylo ještě teplo), ale nějakému Jardovi řidičovi bylo ráno při nástupu chladno, tak pak celou dopolední směnu topil (pokud mu to někdo neřekl).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Ke konci září začneme topit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Pokud bude chladněji, tak přitopíme kachlovými kamny a obýváku. Dřeva máme dost. Na teploměry, i když je máme v každé místnosti, moc nekoukáme, řídíme se spíše svými pocity.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek