Lenča59

Oblíbené filmy od Jima Carreyho?

Jaké jsou vaše oblíbené filmy od Jima Carreyho? Kdyžtak připište jestli je film rodinný nebo ..sprostší :D

Odpovědi
Anuket

Od Jimma Carreyeho? Tak to nevím. Každopádně s Jimmem Carrym je to určitě Lhář – klidně i pro malé děti. Dále mám ráda I love you, Phillip Morris, Já, mé druhé já a Irena… Tyto dva ale nedoporučuji pro menší děti. První je o homosexuálech a jsou tam dost náznaky sexuality, ten druhý… Cituji „Z čeho mě tak bolí zadek? To je jakobych, jakobych… Prožil vášnivou noc.“ „Tu jsi ale prožil“ „Coooože?“ „Ano.“ (po chvíli) „A to sis pomáhala i s vibrátorem?“ „Ne, ten jsi mě nutil rvát ti do zadku“

Každopádně nejlepší komedie!

iceT

Truman show,Já,mé druhé já a Irena,Maska,Božský Bruce

maja49

Ace ventura – je super film i pro dětičky

kristyna 99

třeba Yes Man nebo Blbý a blbější