obědváte o víkendu přesně ve dvanáct hodin?

snažíte se o víkendu sejít přesně v určenou dobu u jídla a celá rodina?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Snažíme se sejít u oběda, ale přesný čas oběda nedodržujeme.

Další odpovědi
hanjimka

Scházíme se pravidelně + – kolem dvanácté.

hanulka11

u nás také většinou ve 12h ,dnes to bylo o chvíli dřív už jsme po obědě

panenka

přesně ve 12 se nam podařilo poobědvat jen parkrát většinou obědváme kolem 12:30 a to obědvám jen já s dětmi,protože manžela mívám i o víkendu v práci.

dannero

ve dvanáct obvykle snídám 😁

lorja

Pokud jsme doma, tak obědváme v době od 11.30 do 13:00 hodin. Když chceme vyrazit do blízkého okolí obědváme i v 11.00 hodin.Při celodenním výletě se zastavíme na oběd v restauraci.