DannyDee

Obchod Play – stahování nefunkční

Mám tablet (není v něm nainstalovaný Obchod Play) a když si zajedu přes insternet na goole a dám play a vyberu aplikaci, aplikace se nestáhne do zařízení.
Doplňuji:
Mám i registraci na Google play, ale furt se to nestahuje.

Odpovědi
Bedy

No musíte mít účet na Google Play, tam se přihlásit a pak by stahování mělo začít. Ale pokud nejste přihlášený, tak z Google plyy nemůžete nic stáhnout.
A stahování aplikací někde z internetu je docela riskantní, nejedná-li se o oficiální stránky vývojaře aplikace (jako třeba Opera.com, KingsoftOffice­.com, apod).