2mima1

Ako sťahovať z Google Play?

Na Google Play mi nejdu sťahovať žiadne aplikácie, stále mi vypíše ‚You haven't accessed the Google Play Store app on your device with this email account‘ čo s tým mám robiť prosím vás? :D
Doplňuji:
a nie som na hlavu že si to neviem preložiť tak takéto odpovede si nechaj pre seba

Odpovědi
alex.agent

Odpověď si již dostal, píše ti proč to nejde. Tak si to přelož :D
Doplňuji:
Tak já nevím, odpovědí může být víc. Máš GMAIL? Jestli né, tak si ho založ, musíš mít Gmail, s jinným e-mailem třeba od seznamu nebo centrumu ti to myslím nepůjde. A musíš tam mít asi ten gmail propojený s tím telefonem a ten telefon musí mít android.
Stačí? Jinak nevím.....

Itter

Jak již bylo řečeno, k Android telefonu potřebuješ účet Google / Gmail, pak půjde vše.

anonym

Když neumíš řeč, je tady pekladač, tam si zkopíruješ větu a peložíšsi ji do jakého chceš jazyku, píšou tam.....Nemáte přístup Play Google App Store na vašem zařízení s touto e-mailovou schránku
Doplňuji:
http://transla­te.google.cz/#en|cs|