mike beneš

O čem bude třetí Hobit?

O čem bude další film, když v podstatě na konci druhého, byl už téměř konec knížky?
Doplňuji:
Ano, jistě že se těším ;)

Odpovědi
anonym

Vždyt na konci druhého dílu bylo, jak drak vzlítl na vesnici, asi se někam schová a trpaslíci se ho budou chystat zneškodnit a nějak se to rpzvětví jak už to tak bývá…
Těšíš se na 3 díl? Já ano :3

Četla jsem knihu a konec (co ještě nebylo ve filmu) byl o tom že byla válka 5ti národů. A nakonec se i hobit s nevím jakým trpaslíkem budou hádat o arcikam. n
Hobit upadne do bezvědomí a až se probudí zjistí kolik trpaslíků umřelo… Doufám že to mám správně přece jenom to bylo dlouho co jsem to četla.

setapouch

O hobně.

vitrepka

Tady toho najdeš hodně: http://goo.gl/Wrb1RB