Kulpix

Co byste řekli na tento mp3 přehrávač?

Většinou do něj nacpu hudbu a zapojím je do zesilovače v dílně a poslouchám. Mámstarý PBILLIPS, nechci Hyundai, Oravu.

https://m.alza­.cz/sencor-sfp-1460-dg-seda-d3810610.htm?ca­tid=18843093. Tento se mi líbí, co myslíte?
Díky.kulpix

Odpovědi
cochee

O líbení tu nejde ani v nejmenší míře, mp3 přehrávač může být škaredý jak Quasimodo (což tady ten, podle mého názoru, taky je). Neřekls vůbec žádné požadavky, to, cos popsal, že děláš se starým přehrávačem, můžeš udělat s jakýmkoliv. Nechápu, proč, když teda nechceš Hyundai a Oravu, tak chceš úplně stejně, ne-li ještě více, „shitovější“ „značku.“