Pokročilý

nová okna a vertikální žaluzie

Po výměně oken v cihlovém domě uvažuji o vertikálních žaluziích, tzn. okna bez záclon. Má někdo zkušenosti, jestli nebudou místnosti působit studeně?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Určitě ne.I vertikální žaluzie se dělají s různými vzory a v různých barvách.Stačí si jen vybrat podle interiéru.A mají proti záclonám výhodu,nenachytá se na ně tolik prachu jako na záclony,snáz se udržují,a jsou vhodnější i pro alergiky.

Další odpovědi:

Zlatý

Okna bez záclon je móda, která k nám přichází ze zahraničí. Je to věc vkusu. Dobré je také zvážit, jestli je do oken vidět. Ukazování svého soukromí není v našich krajích obvyklé.

Zlatý

Vertikálne žaluzie majú výhodu tam, kde vám nepozerajú do okien. Môžte si ich natáčať podľa polohy slnka a stále máte svetlo.
Horizontálne zase bránia pohľadu do bytu.
Materiál na zvislé (vertikálne) žaluzie môže byť z rôzneho materiálu aj z textilu (toto horizontálne nemôžu). Akú potlač a farbu použijete, záleží od vášho vkusu.

Pokročilý

Okno bez záclony mi připadá jako úplně normální věc. Nikde, kde jsem bydlel jsem neměl na okně záclony. Žaluzie mám normální horizontální. Jednoduché a účinné řešení. Dají se snadno nastavit i tak, aby dovnitř nebylo vidět, ale propouštěly světlo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 926
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.