Pepina7897

Nová kuchyně – jak na ní?

Dobrý den, nedávno jsem si koupila nový byt, ve kterém je kuchyň nepraktická a hrozně zastaralá. Proto jsem se rozhodla pro kompletní rekonstrukci kuchyně, aby byla moderní a funkční. Jaké jsou aktuální trendy v designu moderních kuchyní? Jaké barvy a materiály jsou momentálně populární? Co se týká rozvržení kuchyně, měla bych zvážit otevřený koncept nebo oddělenou kuchyň od obývacího prostoru?

Odpovědi
elkon

Zadejte požadavek kuchyňskému studiu, řeknete vaše požadavky a oni vám zdarma vypracují návrh. Nebo se porozhlédněte ve vašem okolí, zda někde poblíž není truhlář, který dělá nábytek na zakázku. S tím se také můžete domluvit, zkušeností bude mít jistě dostatek. Také jsme to tak řešili.

Dochy

Porozhlédni se v řetězcích a příp. na výstavách. Zkus nějaké kuch. studio, klidně i více a podiskutuj o svých představách a o jejich možnostech (klidně zkus i ty lidi v těch řetězcích)
Určitě Ti to pomůže srovnat Tvé představy do

  1. srozumitelné podoby
  2. reálné podoby

cappuccino

Ja bych na tvem miste volila otevrenou kuchyn spojenou s obyvakem. Kazdopadne bych si udelala misto na pracovni ostruvek, ktery skyta nejen pracovni plochu, ale i misto na uskladneni.
Pokud si vynechas kuchynske studio, rozhlidni se po konceptech kuchyni – hraje tam roli umisteni sporaku, odvod pary, vzdalenost k lednicce, dostatecne velka pracovni plocha, dostatecny pocet zasuvek, osviceni pracovni plochy atd.
Vsechno si nakresli nebo vystrihni z kartonu a trochu si s tim pohraj, urcite se ti to vyplati.
Ja mam treba sirsi a trochu vyssi pracovni plochu, abych se nemusela hrbit a jsem za to moc rada. Navrhovala jsem si to sama.
Co nemam a mela bych rada, jsou vysouvaci supliky na hrnce!
Co se tyce barvy, nerid se trendem, ale svym vkusem. Trendy se meni a kuchyn budes mit spousty let!

Jana5678

Dobrý den, rozumím vám, mám za sebou podobnou rekonstrukci kuchyně a musím říct, že to opravdu stálo za to. Co se týká barev, tak já jsem si pořídila kombinaci šedé s bílou, která je poslední dobou dost moderní. Rozvržení kuchyně závisí jen na vás, ale já jsem se rozhodla pro otevřený prostor s propojením obývacího pokoje. Přeji hodně štěstí s rekonstrukcí.

JančaKucera4

Dobrý den všem, taky souhlasím, že moderní kuchyně jsou nejlepším způsobem, jak si užívat více čas strávený při vaření. Pokud hledáte kvalitní nádobí pro svou novou kuchyň, tak určitě zvažte titanové nádobí. Je odolné a snadno se myje. Jestli se pro něj rozhodnete určitě se podívejte na zgastro.cz, kde si podle mě vybere každý.

Dan Polák

Zdravím, mně se taky líbí barevné kuchyně a musím souhlasit, že titanové nádobí je nejlepší volbou do moderní kuchyně. Já v něm vařím už skoro rok a jsem s ním maximálně spokojený. Perfektně se v něm vaří i peče a nic se mi v něm zatím nepřipálilo. Hodně štěstí s rekonstrukcí.