DeLanne

Ničí se vlasy když si je člověk žehlí každý den?

Nejlepší odpověď
BEAES

Určitě se tim ničí vlasy, vysušují se, přepalují končky a tím se třepí. Je dobré používat přípravek, který se aplikuje před žehlením a vlasy se tak neničí. Třeba zn.Sayoss má dobrý.

Další odpovědi
Miroslavst

Myslím, že každá tkz. tepelná úprava vlasů je poškozuje. Ať se jedná o kulmování, žehlení nebo i sušení fenem.
Přípravky sice dodají vlasům živiny a chrání je, ale přesto si dovolím tvrdit, že není nic lepšího než to co udělá příroda.

Iveťák

Pokud se vlasy nechráněně žehlí každý den tak se ničí, ale když si na to pořídíte přípravek na žehlení vlasů (je to takový sprej) tak by je to mělo ničit méně… Já mám vlasy rovné o přírody a tak si je nežehlím, ale kamarádka, která si vlasy žehlí mi o tom přípěvku vyprávěla