Bronzový

Neznáte podobnou PC-HRU?

Zdravím,dost se mi líbí PC-HRA: RollerCoasterTycoon 2.Neznáte podobnou hru jako je tato (konkurent) ? :D Moc díky za tip
Doplňuji:
Ano,myslím podobnou,kde se staví kolotoče-park.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Největším konkurentem byl a je Theme Park. Nicméně upřímně - jsem téměř odkojena na RollerCoaster Tycoonu a můžu i po letech s čistým svědomím říct, že není lepší podobná hra. Dokonce možná než RollerCoaster Tycoon 2 mi přijde lepší RC Tycoon (1) s datadisky (Loopy L. a Corkscrew.), ale asi jde o vkus.
Jinak většina konkurentů této hry je ve 3D a i když to může přinášet nějaké klady, absolutně to ztrácí přehlednost, jednoduché ovládání a zábavu právě 2D RollerCoastera...
Doplňuji:
P.S.: Tvůrce Rollercoaster Chris Sawyer byl (a je) génius, jehož skvělý nápady a zpracování u jiných vývojářů podobných her prostě nenajdeš... ;)

Další odpovědi:

Zlatý

přímo na wikpedii je takový seznam, stačí jen trochu hledat http://en.wikipedia.org/… a občas při vyhledávání, připsat slovo wikipedia, může to hodně pomoct :-)

Stříbrný

Záleží, jestli tím "podobnou" myslíš, že něco stavíš, tedy "tycoon" - Railroad T., Zoo T. a určitě i jiné, které neznám.

Pokročilý

Můžu jen souhlasit s odpomass: Roller Coaster Tycoon 1 je asi nejlepší díl. Takže pokuď jsi nehrál 1. tak si ji určitě zahraj!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.