Pokročilý

neznáte nějaký dobrý učes?nebavý mě furt nosit dokola:pletený culík,culík,rozpuštěný vlasy,drdol

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Další odpovědi:

Zlatý

Dohola.

Zlatý

zkus změnu dej se ostříhat na mikádo nebo nakrátko a nebo najdi inspiraci zde
http://www.odpovedi.cz/…

Stříbrný

zadej si do Youtube vyhledávače "Hair updo" pokud chceš vyčesané vlasy, a "half up half down" pokud chceš napůl vyčesané napůl rozpuštěné a uvidíš kolik ti vyjede videí s přesným návodem... každý den mám v práci jiný účes :)

Poslední dobou se mi na ženských líbí takový to asymetrický mikádo, nebo jak to nazvat. :)... na jedný straně to máš delší a na druhý kratší, popř. strojkem do stracena. Nebo běž na krátko.

Zlatý

Mně se nejvíc líbíš s rozpuštěnými vlasy. ;-)

Zlatý

Hoď ten culík na stranu - nemusíš ho mít pořád dokola.

Zlatý

vidíš já musím nosit pořád jen pletený culík ze zdravotních důvodů, někdy rozpuštěné se sponkou, protože mi 2x vypadly vlasy u ofiny, kdybych mohla mít krátkého ježka, byla bych nadmíru spokojená, dříve jsem ho nosila i sama barvila havraní barvou..
nyní jsou hezká postupně sestříhaná mikáda ne, jako přilba, mě to nesluší, mám vlasy husté a kudrnaté :))
Doplňuji:
na druhou stranu mají dlouhé vlasy výhodu, nevyžadují takovou úpravu např. po ránu, když se vyspíš a máš je různě pomačkané, nemusíš je různými žehličkami, apod. ničit..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.