Nežli použijete lepidlo, přečtete si jeho vlastnosti a možnost použití?

nebo vám stačí nápis, „CO LEPÍ“ a pak ho použijete aniž by jste posoudili jeho kompletní vlastnosti. třeba spojení nesavého vs.savého materiálu?

Odpovědi
Emefej

Používám klasický postup. Nejprve to vyzkouším, teprve když to nefunguje, začnu číst instrukce.

ratava

Spíše bych řekla- než koupím lepidlo, kouknu se na jeho lepící možnosti, aby odpovídaly těm, pro které lepidlo potřebuji… Obyčejné na papíry mám doma pořád, speciální ne. A protože ani nepotřebuji, aby se mi doma jakkoliv hromadily různé tuby a p., opravdu koukám na jeho vlastnosti už při nákupu… Přeci jen, zas až tolik toho nelepím… :o)

lexx

to je vono…návod se čte až když něco nefunguje

AlenaM

Já tedy čtu před koupí a pročtu si celý návod.