vagra

Nezdá se vám,že tady máme nějaký virus?Nebo,že by nám tady řádila škodná?

Doplňuji:
Doufám,že si s ním poskytovatel co nejspíš poradí.

Nejlepší odpověď
kropitko

No jenom koukám,někdy nadávám,že nejsou žádné otázky,ale koukám,že je lepší,když nejsou žádné,než tohle. Divím se,že jsem takovej blbec,že jsem dokonce na jednu odpověděla.
Doplňuji:
Jsem vůl Jahodo,myslela jsem ze začátku,že to někdo myslí vážně,to je můj problém,jsem moc důvěřivá..

Další odpovědi
dudu

Každou minutu se ve světě odehrávají všelijaké katastrofy, ale ta největší je, když narazíte na vola.
A to se nám právě stalo. Ignorovat.

panenka

Asi tu řádí nějakej ten škodný vír
Doplňuji:
Nejste kropítko jediná já odpovídala taky na panenskou blánu.

rynek878

ach jo, jeden sajrajt střídá druhý sajrajt,to je ale dneska den,co říkáte?

annas

Napadlo mně jedno ruské přísloví. Co myslíte, naplní se v souvislosti se škodnou?

Kdo vystrkuje hlavu nad lesy, přijde o ni spolu s pačesy.

Jahoda

Hrůza. Zase nějaký psychoušek a hraje si na borečka. Já neodpovídám, abych se do toho nějakým způsobem nenamočila.

Kropitko, vy jste odpověděla velmi dobře a slušně. Obdarovala jsem Vás palečkem 🙂

FOG

Radeji jdu grilovat.Tyto otazky zase ja nemusim a souhlasim s kropitkem.

BENYTA

Já jsem párkrát úmyslně odpověděla způsobem,kterým by měli pochopit,že nejsou bráni vážně,admin to určitě zařídí.

vecernice

Je škoda se nad tím vůbec pozastavovat.Jedeme dál a poskytovatel jestli chce atˇ koná.

kropitko

Tak teď jsem se fakt zasmála,jak panenka napsala,že odpovídala na panenskou blánu,vykouzlilo mi to na ksichtíku úsměv,musím říct,že dnes odpoledne to bylo asi poprvé…super hláška

panenka

Taky Miroslave doufám že něco administrátoři udělají.

Miroslavst

Doufám, že provozovatel zakročí. I já jsem jim da najevo, že jsou zde vítáni jak vosina …-no spíše jen jeden (myslím, že je to tatáž osoba). Ale omezil bych i diskuzi o nich, jelikož pokud se o nich (něm) píše tak jsou (je) zajímaví(ý).
A mimochodem, myslím, že moje otázka proč je moře slané… a pod. jsou pro zpestření lepší.

annas

Miroslavste, přiznávám, že bych chtěla umět číst Vaše myšlenky a zároveň poznat, zda jsou v tomto případě shodné s mými.

kropitko

No to asi jo…

kropitko

oddělila jsem zajímavé otázky hvězdou…