jirka21kufr

Nezaregistrovali jsme se k očkování 60+. Jak se můžeme nyní nechat naočkovat?

Dobrý den,
chtěli bychom se naočkovat proti covid-19, ale nestihli jsme se zaregistrovat. Jak se můžeme k očkování přihlásit. Od teď mohou pouze osoby 50+.

Nejlepší odpověď
Alesh

60+ znamená, že se můžou registrovat všichni starší 60 let. Hranici postupně snižují, teď už to tedy jsou osoby starší 50 let.
Pokud někdo splňuje kategorii 60+, pak zároveň splňuje i kategorii 50+, neboť je její podmnožinou, matematicky řečeno. Čili nic jste neprošvihli, můžete se v klidu registrovat.

Další odpovědi
Nassin

Tak se zaregistrujte, co vám v tom brání.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.