cappuccino

Nezapominate v parnem lete na piti pro ptaky?

Ja jsem dala na zahradu pitko pro ptaky. Ti bezni tam chodi tak nejak pravidelne, ale dneska sem zavital parek nadhernych zlun!! Je to radost se podivat.
https://search­.seznam.cz/obraz­ky/?q=%C5%BElu­na+zelen%C3%A1&oq­=zlun+zelena&aq=0&ms=6­021&ks=11&sou­rceid=top&thru=­sug&color=any&si­ze=any&pornFil­ter=1&productOn­ly=0&sId=oqwHfsjbi­aFmP0w0w3b_&sg­Id=MC4zNzY0NTYz­NDg5NTUwMDM3I­DE2ODg4OTEyMTguN­Dg3#docId=f978d2d6­9315e187

Nejlepší odpověď
College

Mám vedle baráku potok tam mají pití dostatek

Další odpovědi
Savier

My je krmíme a zásobujeme vodou po celý rok. Už několikrát se ná na balkóně dokonce uhnízdili!!

Drap

nezapomínám

Emefej

Mám zahradu přímo na břehu Labe (někdy mám řeku na zahradě i v baráku).

aliendrone

Střelba zvěře u napajedla/krmelce je přinejmenším NESPORTOVNÍ (a tuším, že i zakázána). 😉
Navíc v Práglu? > https://youtu­.be/UgO_6uHUL­ho?list=PL6jTlYN­PszvRivpNQz1RR5gU­LeA2OexPR&t=186 , ptáci nám serou po sochách, no. Tož jaképak pítka pro ptáky. 😉 😁 😁

zjentek

No jéjej! A kdyby jen pro ptáky. Myslím na všechny, zejména pak na HMYZ! Zrovna dnes v poledne (při chystání oběda) jsem udělal játrové kuličky pro vosičky! 😉 Teď jsou tři a je tam polovina! Tu druhou už odnosily* bůhví kam. Tož, když je ta neděle, ještě k tomu prázdninová, tak ať taky nějakou nají, no ne? 🤪🤪🤪

*No, „odnosily“… Použily křídla, však víš ((;😛

cochee

Mám na pozemku několik nádob s vodou vhodných pro ptáky, ale žádný pít nechodí (když nepočítám slepice). Chytám se pouze přes zimu s krmítkem se slunečnicí.

cappuccino

Savier: My taky krmime a poskytujeme vodu po cely rok, ale takovahle odmena se nevidi kazdy den!!
Meli jsme tu i strakapouda, ale parek zlun se vidi malokdy. Mame z nich radost, ze zavitali prave k nam!!

cappuccino

zjentek: to pitko ma samozrejme uprostred i kamnek, aby se neutopily vcely, vosy a motyli. Ale delat vosam jatrove kulicky, to je tedy uctyhodny vykon!!