Niikii

Nevyřešená chemie-email

Dobrý den,vím,že jsem opravdu otravná,ale nějak nemůžu přijít na kloub úkolu z chemie.I když je poměrně jednoduchý,tak ho prostě nezvládnu.Je to taková tabulka jen na doplnění.Musím to dnes poslat do 12 hodin paní učitelce přes internet.Je mi to trapné,ale nepomohl byste mi někdo? Poslala bych vám to na email,mám to stáhnuté zadání na ploše.Sem se to nedá vložit,takže přes email by to bylo nejlepší.Je to opravdu krátké,ale já opravdu nevím ☹ Děkuji Vám moc a nezlobte se,že chci takovýhle úkol po vás.ale opravdu si nevím rady.

Nejlepší odpověď
quentos

czechmate@martinamcbride.net

do 12 hodin – jako do půlnoci? no, nebyla by to první moje vyřešená úloha z chemie po těch 8 letech z gymplu, tak snad to zvládnu

quentos

máš to tam. Bylo to opravdu jednoduché, myslím, že bys to zvládla sama – stačí si vzít k ruce periodickou soustavu prvků, vědět, co čísla u jednotlivých prvků vyjadřují a umět s nimi pracovat