tuCZek

Nevíte někdo proč se na televizi vypíná zvuk u reklam? Dělá to samo.

dělá to jen někdy a někdy se ani po reklamě zvuk nezapne. Je to LCD LG
Doplňuji:
byl bych vděčný za praktické rady

Nejlepší odpověď
BEAES

Tak to bych brala, nám se zvuk zesiluje a je to pěkně otravné.

Další odpovědi
Drap

Netuším, ale velice by mně potěšilo, kdyby se mi u reklam vypínal zvuk.

Jikra

Nejdřív to chce pořádně ale pořádně přečíst návod!
Tím Vás nechci poučovat ale znám to ze svého okolí i od sebe. Udělal jsem ze sebe trubku před servisákem
tím že jsem si pořádně nepřečetl návod.
A nebo to zkusit na zák.podpoře LG.

Zdroj: http://www.lg­.com/cz/suppor­t/index.jsp

dougie

Asi té televizi lezou reklamy na nervy:),už je nemůže poslouchat.

gemiin

Spíš by mě zajímalo, jak toto na mé TV nastavit.