Nevíte někdo odkaz na stáhnutí Babovřesků ?? :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Bože, ty jsi masochista! :-)
Doplňuji:
@Bedy:
1) hodnocení 31% (od 1454 hlasujících)
2) Režie: Zdeněk Troška
3) Scénář: Zdeněk Troška

Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvnou komedií ze života současné jihočeské vesnice Babovřesky, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou. Slovy režiséra: "Je to prostě film tak 'trošku' ze života." Po smrti stoleté Trudy zůstanou na konci vesnice lukrativní pozemky se starým domem. To se hodí starostovi a jeho příbuznému, kteří mají na pozemky zálusk a chtějí zde vybudovat autobazar. Jenže pozůstalí Hálovi se synem Adamem, se rozhodnou, že se jim vila líbí a opraví ji, i když v ní prý straší. Podtitul "z dopisu venkovské drbny" naznačuje, že na scénu vstoupí i místní zbožné ženy v čele s "univerzální" klepnou Horáčkovou, která o všem ví, od všeho má klíče, všude byla dvakrát... a uzurpuje si právo do všeho zasahovat. A právě do této vesničky přichází nový farář. Zbožné ženy čekají váženého důstojného pána, ale z auta vyskočí mladý, sportovně vyhlížející asi třicetiletý mladík s dvojsmyslným jménem. Netuší, co tu na něj čeká, co všechno bude muset řešit a právě díky tomu se odehrává v Babovřeskách množství humorných situací.(oficiální text distributora)

Dost na to, abych si byl naprosto jistý srač*ovostí tohoto "díla". :-))
No, pak nám sem napiš svá dojmy, až přijdeš nadšený z kina. ;-)

Zdroj: http://www.csfd.cz/film/316428 -babovresky/

Další odpovědi:

Bronzový

A má to vůbec cenu ??? :) těch 133 minut života vám už nikdo nevrátí :D
Doplňuji:
To Bedy: Ne neviděl :) Ale znám jaké filmy Troška točí a už jenom ta ukázka mě absolutně znechutila :) Podle mě to bude vesměs ten samý blábol jako slunce seno, atd. Film je pod moji úroveň a nechápu jak vůbec může vydělat v kině peníze. A navíc jsem takhle reagoval, protože si myslím, že tazatel téhle otázky má stejný názor, viz ten smajlík :)
Ale zase nikomu to neberu, pokud se to někomu líbí, ať si zaplatí a do kina na to jde :) Proč ne, každému se líbí něco jiného :) Jenom jsem vyjádřil svůj názor, že pro mě by to byla nenávratná ztráta 133 minut :)

Stříbrný

Ještě to asi nikde nebude,film je v kinech krátce.Ale jestli to bude něco jako Kameňák,tak bych to neriskoval.

Zlatý

Vy jste ten film viděli, Alesh a Matthew?

Já plánuji, že bych se na něj šel podíval. Podle ukázek mi to přijde docela pěkný.

Pokročilý

Tolik bych to nehanil,sou daleko daleko horsi filmy a zejmena ty ceske.Ale na stahnuti je nejspis opravdu jeste brzo.Zkousel bych obcas kouknout na ulozto.cz

Diskuze k otázce

Zlatý

Alesh

Je vidět že furt hulí. :-)

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 427
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.