Avatar uživatele
Nico 16

Nevíte někdo něco více o vizích?

Moje BFF dostává vize, vypadá to tak, že když něco dělá, tak najednou už vůbec nevnímá nic jiného než tu vizi. Jednou byla u nás a udělalo se jí špatně, že se něco špatného stane a vida rozešel se se mnou kluk, s kterým jsem chodila 7 měsíců a před pár dny se stalo, že viděla, že někdo umře a co myslíte, dnes mi umřel křeček. Nemá je moc dlouho, ale už několik let používá kyvadlo. To je zvláštní kamen na provázku a vy se zeptáte na otázku a kyvadlo buď e bude kývat ze stranu na stranu nebo kolem osy. Několikrát jsem to viděla a je to opravdu pravda. Je to zvláštní. Kdyby jste o tom někdo věděli víc než doteď my, prosím napište. Začínáme být zoufalí. Nikdo kromě mě jí nevěří a nemůžeme nic ohledně toho najít. Proím pomozte jí.

Upravil/a: annas

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, zzzzz, da ny, Kepler před 2932 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Mám taky takové vize

Tedy ne přesně takové vize, ale už mě několikrát ve snu napadlo řešení nějakého problému, nebo mě něco upozornilo, že nějaký problém mám (aniž bych o něm měl tušení).

Upravil/a: Kepler

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Je to hloupost

I když si myslím, že o tom něco vím a mám snad i jisté zkušenosti, nemohu odpovědět. Chybí v anketě jiná možnost. Nehledě k tomu, že na takovéto forum se takové věci spíše nepíší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
postcd

Už jsem se s tím seznámila a věřím tomu, ale nemám je

Co je BFF: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-bff
lidem, kteří používají kyvadlo a nebo jsou duchaři + mají vize bych se spíše vyhýbal. Věřím že takové věci fungují a asi vím i proč, nemyslím si že je to správná cesta, zejména podle Bible, křesťanství. Cesta jak se z toho dostat je přestat se zaobírat těmi věcmi, věřit Bohu a obracet se k němu (Bible).

Upravil/a: postcd

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Už jsem se s tím seznámila a věřím tomu, ale nemám je

Chybí mi možnost další (jiné) odpovědi :)
Znám takové lidi a je to pro ně často i „těžký batoh“, sama občas vím… …podobné otázky zde již byly…
Po dobu více jak 40 let vím, že někdo v rodině, příbuzenstvu zemře, z které strany (rodičů, mně, ale znám jen pohlaví).
Spíše než časté vize mám dobrou intuici (což je u žen běžné).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

Nic o tom nevím

lebo nikto o tom nič presne nevie.....toto je presne tá ,,šedá zóna" ľudstva, ktorá je neprebádaná

nepopieram, že môže vidieť budúcnosť

ale ak jej to škodí, a ak sa hrá s kyvadlom bez dozoru (ja veľmi na kyvadlá neverím, ale verím, že tieto javy majú rôzne spúšťače) tak nech s tým prestane!

postcd: koľko krát sú v Biblii spomenutí ľudia s vešteckými snami? aspoň 10 krát? nehovoril náhodou nejaký Jozef s faraónom o dákych pohromách, ktoré videl v snoch? a Mojžiš? aspoň si tú Bibliu prečítajte......ak nechcete vyzerať ako abstinent na fóre pre sládkov.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Mám taky takové vize

Třeba jednou sem viděl vizi že bude terroristicky útok a on pak byl akorát byl trošku odlišní bylo asi o 6 mrtvých méně :D

Upravil/a: Lgee

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek