Killer

Nevíte někdo jak udělat v Microsoft Flight Simulatoru X požár motoru??

Na Youtube jsem viděl video fsx jak hoří motor , nevite nekdo ja toho docílit??

Nejlepší odpověď
Zibner

Při spouštění hry v singleplayeru si vybereš letadlo a je tam možnost i nasimulovat havárii za letu, počasí a lokalitu. Před pár lety jsem to hrál a pamatuji si, že jde nastavit i zaseknutý podvozek, námraza na okně, nasátí ptactva, požár na palubě apod. Je to někde v té oblasti výběru letadel, počasí atd.