nevíte někdo jak se zbavit znamének?

Mám hodně znamének, už sem s tím byl u doktorky na kožním, a že to nevadí, ale já bych je rád nějak ostranil, třeba bylinkama, atd. nevíte někdo jak?
Doplňuji:
jj, doma.
mám jich tolik, že bych musel být miliardář ;D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podle čínské medicíny se znaménka vyskytují na energetických drahách jednotlivých orgánů. Chce to pomocí bylinkových extraků a správného stravování vyrovnat energii jing a jang. Některá znaménka mohou zmizet. Je to ale dlouhodobý proces. Záleží také na tom, jak jsou vybarvená.
Osobně vyzkoušeno - měla jsem na tváří pod ušima dvě, ale mám je mnohem světlejší, téměř nejsou vidět. Užívám bylinkové extrakty.
Laser pomůže, ale většinou se znaménka objeví znova.

Další odpovědi:

Zlatý

Doma? Myslim ze snad ani nijak. V nemocnici ti je mohou odstranit laserem.

Zlatý

Mnohá znaménka mají infekční původ, jiná jsou formou nezhoubného bujení buněk. Po letech klidu se však mohou zvrhnout a přejít v bujení zhoubné. Co dělat v takových případech?

navštivte dermatologa
nechte si znaménka a výrůstky včas vyšetřit dermatoskopem, diagnostikovat a případně odstranit.
podle výseldku vyšetření lékař navrhne vhodnou formu odstranění (laser, nebo chirurgicky)

Stříbrný

Doma si je těžko odstraníš, žádné bylinky na tu nefungují. Jedině ten laser, jak říká Chudst, ale já se k tomu laseru moc nepřikláním. Nebo ti to ještě můžou vyžíznout =D.

Bronzový

No a nechceš se na to prostě vybodnout?

Stříbrný

Doma nijak, znaménka musí odstranit odborník. Nerejpejte si do nich, NESEŠKRABUJTE JE - mohl byste dostat rakovinu, bez legrace.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.