Gweny

Nevíte někdo, jak se jmenovala PC hra popsaná v popisku?

Na začátku byl jeden člověk a vždycky hledal další, kteří se k němu připojovali a potom se mezi nimi dalo přepínat.

A pak byla ještě jedna podobná hra, na kterou si také nemohu vzpomenou. V ní byly dvě děti a museli se navzájem zachraňovat.

Pokud někdo budete mít alespoň nápad, tak ocením vaši odpověď :)

Odpovědi
fanatik13

The last stant union city myslim že se to tak jmenuje, dá se to zahrát na superhrách a je to na styl zombie postapo. hraješ za chlápka co hledá svoji rodinu, cestou zabíjíš zombie nabíráš něaké lidi co se k tobě přidají ( jedna holka a klučina) vybíráš domy, nemocnice, sejfy, skříně.. je to celkem zajímavá hra ale nedostal jsem se přes tu armádní základnu. :D Snad pomůže :D
PS: pokud to někdo křečetl až sem a zná tuhle hru může mi poradit jak se dostanu přes tu základnu :D