denda 15

nevíte kolik by tak stál Sibiřský Husky ?

Nejlepší odpověď
iceT

http://www.inzerce-psu.com/sibirsky-husky/

cena se dost různí

Dědapetr:jsem dala stejný odkaz,nebudete se zlobit,že ne?

Další odpovědi
dědapetr

tady pro orientaci http://www.inzerce-psu.com/sibirsky-husky/ http://www.ifau­na.cz/psi/inzer­ce/r/detail/1404771/s­ibirsky-husky-stenata-na-prodej/
Doplňuji:
Nebudu není důvod,ani to moc neumím.

dagry

Re picnimok: Můj sen byl mít pointra nebo výmarského ohaře. KOnečně, po dlouhé době, jsem si našetřila 8000,– a něco se stalo (už si nepamatuji co) a peníze jsem musela dát jinam. Strašně jsem to tenkrát obrečela, protože můj vysněný výmar byl pryč. Chovatelka mi nabízela jiného – s vadou zubů – za 5000, ale já neměla ani ty. Na splátky !! by mi ho asi nedala … a tak mám jiného. Sice krásného, taky loveckého, dokonce křížence pointra s něm. ohařem, ale dlouho jsem se s tím, že jsem neměla mizerných 8000, nemohla smířit. A když jsem si chtěla tehdá půjčit a řekla jsem, že je to na psa, tak se mi každý vysmál. A nebylo to dávno, je tomu 5 let. Takže se slečně nedivím, že se ptá na cenu. Ale fakt je ten, že koupí ty výdaje opravdu teprve začínají, protože můj současný „krasavec“ mě opravdu stál už moc 1000,– Ale nelituji jich. Takže hodně štěstí přeju.

picnimok

Asi takhle,vždy jsem chtěl psa..věděl jsem jakého..byly odmínky,místo,čas­..prostě aby nestrádal,tak jsem si ho(ji,fena zlatého retrívra.jméno Tara po svojí psí mamince,a v životě by mě nenapadlo uvažovat kolik stojí.asi tak

picnimok

..vím že peněz nemá nikdo v tomto zlém čase moc lidí na zbyt,ale pokud vážně se ptáš na cenu,věz,že to je jen začátek všeho..jako dítě..roste,..více krmení..veteri­na..nemocio..sto­jí moc peněz.já dal za 2 operace(díky bohu neshoubného) nádoru..2500 za jeden zákrok,plus léky..no,,pou­važuj..pes není věc,jak si mylně obyvatelé této republiky myslí,a potom to tak vypadá..útulky přeplněné,utý­rané,atd..však to vydíš,čteš pořád..ale hodně štěstí,protože můžeš bejt možná ten nejlepší „páníček“