AnneBeth

Nevíte, kde se dá koupit v ČR nový výtisk britského časopisu Vogue a za kolik ho prodávají?

Odpovědi
annas

V různých diskusích jsem našla, že v Tescu v Brně mají německou i anglickou verzi. Stojí kolem Kč 300, možná dnes už víc. Je to informace z minulého roku.

Jiné ženy uvádějí, že časopis koupily v Pardubicích, v Hradci, samozřejmě v Praze – tam je k dostání kromě Tesca ve velké trafice blízko lahůdek na třídě Míru. Samozřejmě není jisté, zda trafika stále existuje.

Můžete si objednat americkou verzi.
http://zahranic­ni.magaziny.cz/vo­gue-usa/