honza19hk

nevíte kde maji nejlevnější naftu (benzín)?? Trasa HK-Olomouc

pojedu z HK do Olomouce trhat pařezy se soupravou T813 8×8,podval a VT-55A.Potřebuji někde při cestě koupit tak asi 1000 litrů nafty(popř benzín) ale za nějakou dobrou cenu nevíte kdem ji mají na této trase nejlevnější.
Beru naftu od nás z družstva ale jsou žně tak jim tam teď nic brát nebudu.
Jde mi o to že VT55 má spotřebu 250–1100 litrů tak proto sháním levnější.

Nejlepší odpověď
cukrar

Ve Vysokém Mýtě, po víjezdu z města, minete benzinky a na horizontu je vlevo směrem na Olomou velmi levná benzinka..

Doplňuji:
po výjezdu je určitě tvrdé y. Kdopak mě ho vyměnil?

Další odpovědi
ReHu

Souhlas s cukrar. Také tam tankuji 🙂