duphan

Nevíte jakou balíkovou službou mi přijde balík ze zahraničí ?

Objednal jsem si balík z Velké Británie.

Odpovědi
Drap

Tozáleží na tom, jak a přez koho byl balík odeslán

cochee

To bys tam v tom eshopu, nebo kdes to objednával, i mohl mít napsáno, protože kolikrát se podle toho liší poštovné. A dále záleží, jestli dotyčná služba působí i u nás – pokud ne, tak určitě mají v Česku s někým smlouvu, klidně i s ČP.

SickBreed

V případě že odesílatel v Anglii odesílal přes jejich poštu (což je pravděpodobné) přijde to přes GLS, máme výhradní smlouvu.

Sůwa

Z VB nevím, ale zboží objednané z Mnichova bylo přes Ústí n./L doručeno Českou poštou. Průběžně jsem byla mailem informována o stavu dodávky 🙂