marťa382

Nevíte, jak se jmenoval seriál o první pomoci s Pavlem Novým?

Běželo to už docela dávno, tak před 7 lety. Byla to taková rodina: Pavel Nový, mamka, syn a myslím i dcera. A oni vždycky ukazovali různé úrazy a situace a jak se zachovat a tak a já si nemůžu vzpomenout, jak se to jmenovalo. Prosím, poradíte? Jediné, co vím, že tam hrál taťku Pavel Nový. :(

Odpovědi
anonym

Podívej se na seznam pořadů, kde účinkoval na Csfd: http://www.csfd­.cz/tvurce/1062-pavel-novy/
Taky to nějak nemůžu najít :(