Paranormal

Nevíte, jak filtrovat agresi?

Občas se naštvu i kvůli maličkosti, nevíte co dělat, abych něco nerozbil, něco si neudělal nebo někomu neřekl něco, co ani nechci jen v té chvíli naštvanosti?
Říká se počítat do deseti, ale v tu chvíli si na to ani nevzpomenu :D

Nejlepší odpověď
Drap

Namoč si noviny a roztrhej je na malé kousky. Určitě se zklidníš.

Další odpovědi
marci1

Existují kurzy „Zvládání agrese“.

klumprt

Jestli jsi chabrus na nervy, nervóza, podle spisku páně Batisty by sis měl omévat přirození vlažnó vodó anebo se pohybovat na zdravým vzduchu.