Avatar uživatele
hanny 2

Nevíte,jak dostat žvýkačku z vlasů?Kromě ustřižení.Děkuji.

Doplňuji:
bolaku,ne já,ale moje 4,5letá vnučka!!!
Tos mně teda pobavil,už ho vídím,jak se do toho hrne !/můj manžel/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? aramah, Rico, hanulka11, anonym, suaeda, Deli před 4573 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

zkus ledovat a žvýkačka by se mohla odrolit

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Je zřejmně zapotřebí aby žvýkačka ztvrdla.Toho lze docílit tekutým dusíkem ve spreji který se prodává na odstranování žvýkaček z koberců a vláken.Jaký bude konečný výsledek v případě odstranění žvýkačky z vlasů si ovšem netroufám tipnout.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Možná budu mít řešení. V drogeriích prodávají na odstranění žvýkaček z oděvů tzv. „Ďáblík na skvrny – lepidlo & žvýkačka“. Menší žlutá plastová lahev od „Dr.Beckmann“. Mám vyzkoušeno, že žvýkačky po aplikaci tohoto přípravku se velice snadno vydrolí a látka vč. barvy zůstane netknutá. Ale je na vlastním zvážení, zda to použít na vlasy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Můžeš požádat manžela aby ti ji z vlasů „odžvýkal“, ale je to takové dost prasátkovské řešení :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

vzít nůžky a…ostatní si domyslíte

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
katušš

Když je jí 4,5, tak bych byla pro ustřižení, pokud jí nemá na vršku hlavy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanny 2

pro katušš – právě že si ji přilepila nad čelem u kořínků vlasů.Ale nakonec to zvládli kombinací mražení zeleninou z mrazáku,citró­nování a octování,nakonec olivový olej a najednou byla žvýkačka pryč!

před 4572 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Dnes jsem si přečetla v magazínu Mladé fronty,že se mají vlasy na chvíli ponořit do sklenice s coca colou,po chvíli působení nápoje půjde prý žvýkačka jednoduše utřít suchým hadříkem.Tak příště vyzkoušíme.

před 4572 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl