hanny 2

Nevíte,jak dostat žvýkačku z vlasů?Kromě ustřižení.Děkuji.

Doplňuji:
bolaku,ne já,ale moje 4,5letá vnučka!!!
Tos mně teda pobavil,už ho vídím,jak se do toho hrne !/můj manžel/

Nejlepší odpověď
hanulka11

zkus ledovat a žvýkačka by se mohla odrolit

Další odpovědi
ten který je

Je zřejmně zapotřebí aby žvýkačka ztvrdla.Toho lze docílit tekutým dusíkem ve spreji který se prodává na odstranování žvýkaček z koberců a vláken.Jaký bude konečný výsledek v případě odstranění žvýkačky z vlasů si ovšem netroufám tipnout.

suaeda

Možná budu mít řešení. V drogeriích prodávají na odstranění žvýkaček z oděvů tzv. „Ďáblík na skvrny – lepidlo & žvýkačka“. Menší žlutá plastová lahev od „Dr.Beckmann“. Mám vyzkoušeno, že žvýkačky po aplikaci tohoto přípravku se velice snadno vydrolí a látka vč. barvy zůstane netknutá. Ale je na vlastním zvážení, zda to použít na vlasy.

bolak

Můžeš požádat manžela aby ti ji z vlasů „odžvýkal“, ale je to takové dost prasátkovské řešení :)

lexx

vzít nůžky a…ostatní si domyslíte

katušš

Když je jí 4,5, tak bych byla pro ustřižení, pokud jí nemá na vršku hlavy.

hanny 2

pro katušš – právě že si ji přilepila nad čelem u kořínků vlasů.Ale nakonec to zvládli kombinací mražení zeleninou z mrazáku,citró­nování a octování,nakonec olivový olej a najednou byla žvýkačka pryč!

hanny 2

Dnes jsem si přečetla v magazínu Mladé fronty,že se mají vlasy na chvíli ponořit do sklenice s coca colou,po chvíli působení nápoje půjde prý žvýkačka jednoduše utřít suchým hadříkem.Tak příště vyzkoušíme.