Neví někdo, kdo toto hraje?

http://tinypic­.com/player.php?v=2m4bq­rp%3E&s=8#.VfGj-JeK7IU
Barbakane,jsi zase mimo mísu,žádní muzikanti to nehrají!
Je to pouze studiová nahrávka,má osobní,která je vytvořena na pc.
Tak,že když nepoznáš muziku od uměle vytvořené skladby,raději neodpovídej.
Za to ti budu moc vděčnej.

Odpovědi
anonym

Ty to nepoznáš? Přece muzikanti. Dobytek vyluzuje jiné zvuky!

Nekecej? Já myslel, že to hraje Tchoř na fanfrnoch?

anonym

Škoda slov pro Barbakana,halt ten věk už,no,beru to,Díky za koment Lejdy.

lejdy.můn

Kdybych to tak opravdu necítila, tak ti určitě lichotit nebudu, páč řitilezectví nemám zapotřebí. 😉 Pokud nejsi nějaký profi hudebník v utajení, tak teda klobouk dolů – vážně dobrá práce. 🙂

anonym

http://wholeli­feworship.files­.wordpress.com/2013/03­/halt.jpg

anonym

Jugare, říká se holt, nikoliv „halt“ ! Když to nemáš v kebuli, použij vyhledávač!

lejdy.můn

Barbakane, víš, koho mi vy dva připomínáte? Kukni na tenhle film, ten scénář jako kdyby psali podle vás: samý naschvály, samý šťouchanec, samý rejpanec… ale kdesi uvnitř se stejně máte rádi. Tím svým zvláštním způsobem. 😉

http://www.csfd­.cz/film/14285-dej-si-pohov-kamosi/

lejdy.můn

Už včera jsem si nad tím lámala hlavu, ale vážně mi to nic neříká. ☹ Ale zkus to prohnat aplikací Shazam nebo SoundHound, umí toho docela dost najít. A kdyžtak pak doplň třeba sem do diskuze – dobře se mi ta skladba poslouchá, tak ať vím, co je to zač 😉

lejdy.můn

A jóóó – vidíš: jsem si nevšimla toho doplnění…až teď na to koukám. Takže tvoje práce? Hoho, klobouk dolů – jsi dobrej. 😉