Pokročilý

nevěra v manželství

Utužuje manželský vztah,nevěra?A když ano-tak po jak dlouhé době manželství,začít být nevěrná

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nevěru v manželství svý způsobem odsuzuji protože do manželství by měli dva lidé vstoupit s tím že s dotyčným chtějí být do konce života a být mu věrní. Proto by si měli lidi manželství hodně promyslet a myslet na to že pokud už se vdám/ožením měl bych být věrný jen jednomu člověku. Asi si to hodně lidí neuvědomuje, bere manželství na lehkou váhu když jsou pak sobě nevěrní. Poslední dobou slýchám často o nevěře mezi manželi tak se ptám proč se pak berou když se záhy na to podvádí?

Další odpovědi:

Pokročilý

V některých případech ano,ale myslím se,že by měla být v manželství věrnost.Nevěru odsuzuji.

Zlatý

říká se že ano ale já osobně ju ráda nemám.rači bych doporučila si s partnerem o tom pohovořit

Bronzový

Pokud považujete svého manžela současně za svého životního partnera a současně přítele, tak přece nebudete nevěrná. To potom znamená, že si svého partnera vlastně nevážíte a vlastně pro něho nemáte žádnou hodnotu.

Stříbrný

Nevěra ještě žádné manželství neutužila.Naopak nevěra ničí důvěru, která je v manželském vztahu jedním z nejdůležitějších faktorů. Bez důvěry nemá žádné manželství šanci fungovat.
Maximálně jej může utužit určité - nazvala bych to "pokání", ale to je takový příliš nesekulární výraz, zkrátka "uvědomění si", že jsem udělal/a chybu, jestliže jsem byl/a nevěrný/á - ale po něm by už žádná nevěra nesměla následovat a bylo by znova třeba vybudovat ztracenou důvěru, což není vždycky možné.

Pokročilý

Nikdy jsem neslysel o tom,ue by mela nevera utuzovaz manzelstvi,a vy sama si myslite,ze to tak je.Pokud se opravdu domnivate,ze by vam to zlepsilo manzelstvi - tak do toho.Ale asi to beru z toho muzkeho pohledu a neumim to dobre zhodnotit,jeste to dukladne zvazte,protoze nasledky mohou byt i negativni a vec se jiz neda vratit zpet.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.