Neustále nadrženej

Ahoj. Poslední dobou jsem strašně moc nadrženej. Ve škole furt myslím na sex. Třeba si představuju, jak si to rozdávám s holkama od nás ze třídy, který mě strašně rajcujou. Taky strašně často masturbuju - většinou tak 5x denně, někdy i víckrát. Problém je v tom, že když nemasturbuju, nemůžu se soustředit na učivo co probíráme a furt na to myslím :( Jednou na lyžáku jsem se v noci probudil a musel jsem si ho jít vyhonit na WC, protože jsem nemohl usnout. Vzpomínám si taky na to, jak doma došly kapesníčky a já to musel pustit do ponožky. Máma to pak chtěla vyprat, a celkem se divila, od čeho tu ponožku mám. Musel jsem si pak rychle vymyslet, že je posmrkaná a je od soplů, protože nejsou kapesníčky. Asi mi uvěřila a dala tu ponožku prát. Měl jsem velký štěstí, protože kdyby si k té ponožce čuchla, asi by zjistila od čeho je. Teď už mě takhle blbej nápad nenapadne. Většinou se udělám do ruky a pak to smyju, když dojdou kapesníčky. Těhle příhod mám víc ale nechce se mi to sem vypisovat. Nevíte jak tenhle problém vyřešit? Nejde se nějak zbavit závislosti na masturbaci? Už si fakt nevím rady ... nejde na to nemyslet :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

To já jsem taky pořád. Furt myslím na to jak někoho ojíždím. Nemůžu se podívat na hezkou holku bez toho, abych si nepomyslel a nepředstavij, jak ji ojíždím. Je to normální. Neboj. I masturbace a stříkání do ponožky. Matka by se mohla jít bodnout, kdyby měla na to kecy. I když snad možná místo ponožky bych zvolil tričko :)

Další odpovědi:

Toho se asi jen tak nezbavís zajdi za poradcem a on ti rekne víc
Doplňuji:
vlastne psycholozkou nebo k psychologem

Bronzový

Najdi si holku ;) A až budeš hledat najdi taky nějakou mě :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.