Neumím pracovat v exelu s funkcemi, prosím poraďte, kde stáhnout jednoduchou tabulku na výpočet ceny a spotřeby benzínu.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Není potřeba nikde stahovat. stačí vytvořit pokud budete mít zájem napište mejl a já vám pošlu tabulku co jsem používal.

Další odpovědi
verka

Těžko vám vysvětlím tímto způsobem exel. Je to program, kde už tu tabulku máte a cenu musíte zadat do sloupce, pak jsou nahoře funkce, které vám řádky sečtou, vynásobí adt.

standa

Zkuste třeba tento odkaz

Zdroj: http://www.on­drejpinos.cz/vy­pocet-spotreby-paliva/