ursus

Nestydí se fotbalisté simulovat?

Já být fotbalistou, tak bych se dost styděl. Vždyť na ně koukají tisíce lidí přímo na stadioně a další tisíce u televize, u jenznámějších světových lig dokonce miliony fanoušků! To se nestydí simulovat?

Nejlepší odpověď
kapka

Přede mnou se stydět nemusí, já jim to věřím, že mají bebí. :)

Další odpovědi
cochee

Jen ať se stydí. To je jeden z hlavních důvodů, proč fotbal nesleduju, resp. velmi okrajově. Nejsem na barbíny zvědavý.

Kepler

Možná se někteří ti komedianti skutečně v hloubi duše stydí, ale trenér je trenér a taktika je taktika. Falešné pojetí úsloví"účel světí prostředky".

zelí

Tak někde musí předvést, co se naučili na tréninku.

arachis

To už není sport, to je už dnes byznys a vše je otázka peněz. Kašpaři jsou to a všichni.