Avatar uživatele
Citronada23

Nepustila jsem ho do kalhotek kvůli menstruaci, bude naštvaný?

Můj novy chlap…!Už podruhé jsem ho dolu nepustila, když tam chtěl zajet rukou. Měla jsem tampon, nechala jsem ho sahat jen přes kalhoty. Bylo vidět, že ho to “štve”, poprvé rikal ze mu pripada ze dela neco spatne, videla jsem, že premysli, proc jsem najednou tak odtazita, podruhe říkal že se na to tak těšil a tak a ze ja mu nic nedovolim… Ale já mu neřekla že je to kvuli menstruaci. Je to tak těžký, chlapovi nikdy nic nedojde. Oni jsou tak nechápaví:( Jakto že je to nenapadne? Teď bude oremyslet co se deje, ja jen cekam az menstruace skončí a budu mu tam tu ruku moct dát.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, Savier před 30 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Dopustila ses elementární začátečnické chyby. Nikdy a za žádných okolností nepředpokládej, že chlapovi něco dojde! Za všech okolností s ním musíš jednat jasně, neomylně, na rovinu a ještě své přání zopakovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Já bych Ti řekl: „Ty máš krámy, nebo se Ti nelíbím, nebo dneska smrdím, je Ti blbě, že ani nemáš tužku, nebo co se děje?“ Neznám nikoho jiného, krom sebe, koho by tohle napadlo. 😅 Ale, sorry, že máš krámy, to fakt nepoznám! Ženská není cejtit až tak moc, jako háravá fena. To bych to „tam dole“ musel očichat. 🤦‍♀️😅😅

Většina chlapů by jebala furt: ráno, s horečkou, večer, s jebákem, bez jebáka, v práci, na dovolené – prostě: furt.

Většinu chlapů vůbec nenapadne, že se, třeba, holce zrovna nechce, že má krámy, vůbec si nevšimnou, že ji dneska fakt není dobře, tak proto asi nechce, atd. atd. atd.

Tak s tím počítej. Nebo se musíš přeorientovat na ženský, pak tyhle „problémy“ mít nebudeš! 😜😃

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Najdi si nějakého chápavého.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Disraeli

Řekni mu narovinu, o co jde… Většina lidí neumí číst myšlenky ani nejsou jasnovidci. ;)
Možná zvážit výběr chlapa. Takový, který je naštvaný pokaždé, když ho „tam“ nepustíš? To je přece na tobě. Nutit tě, vyvíjet nátlak, pak z toho být naštvaný/mrzutý. Sežeň si normálního, se zdravým přístupem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Je možné, že bude zmatený nebo naštvaný, ale pokud s ním o této situaci otevřeně promluvíš, měl by věc pochopit a respektovat. Každý má právo na své tělesné hranice a to kdykoliv, takže pokud ti to bylo v danou chvíli nepohodlné nebo jsi se necítila dobře, měl by to akceptovat. Pokud to děláš nějak častěji bez vysvětlení, může to vyvolat různé nejistoty nebo pochybnosti u něj. Proto je nejlepší komunikovat otevřeně a vysvětlit mu důvod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Zajimave je, ze se stydis rict o sve menstruaci priteli, ale na verejnem webu nas vsechny informujes?
Tak kdyz se tak stydis, napis mu SMSku! On to jiste pochopi!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek