Reganois

Nepřipadá vám, že ANO a Piráti jsou dost politicky podobní?

Neznámá strana, nabízející hory doly, změnu k lepšímu, taky je u toho euforie. ANO – je to kampaň, Piráti – je to hoax. Fakt není koho volit.

Nejlepší odpověď
elkon

Ani náhodou a píšeš hlouposti, bez znalosti jejich programů.

Další odpovědi
Drap

Nepřipadá.

Ametyst

Z Pirátů čiší nenávist k bohatým a nenávist ke kapitalismu. Stačí si připomenout Richterové slova, když zahynul Petr Kelner. Ti se odkopávají čím dál víc, včetně bonzování do Bruselu.

ludvikvzpurn

Volím ANO jako posledně. Vím, že mě tady budete „hejtovat“, ale jsem přesvědčený, že Babiše ocení až historie.

Daidal

V tom smyslu, že ani jedna za moc nestojí, tak ano, je to tak. Jenže to můžeš vztáhnout na většinu stran, ne-li na všechny.
Ale jinak si podobné nejsou. „Usilují“ nebo hlásají odlišné věci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.