BEAES

Není to diskriminace?

Porodné jen na první dítě…žena má však již jedno a v druhém manželství druhé a on/její muž/ teprve první a nedostanou porodné? Asi by toho zase někdo zneužíval, kdo asi?

Nejlepší odpověď
anonym

když mají děti dědit po sobě tak bych chtěla vědět jak by pan Nečas vyřešil kdyby se mu narodilo nejdřív jedno dítko a za třeba tři roky dvojčata,to by to jedno dítko bylo nahé,nebo by se s bráškou střídali jeden den oblečený druhý den nahý,tady se zas oplatilo ve vládě přemýšlet ach jo

Další odpovědi
dabel

Jo tak to je vpravda docela mě to štve že za určitou národnost doplácíme

Miroslavst

Tady jde spíš o to, že porodné není za „výkon“, ale jako příspěvek na zakoupení potřeb pro dítko a to již máš od minulého dítěte.
Ale jinak kdo jiný než trošku víc přičmoudlí občané by to zneužívali.
Jo a pěkná předvánoční čepička :D
Já jsem se dnes zbláznil-Dj.Ötzi

verka

Nečas se vyjádřil, že jeho děti dědí věci po sobě a tak stačí přispět jenom na to jedno. Neuvědomil si, že někteří pro své dítě použijí i věci po sobě, v mém případě to byla postýlka, jelikož mi nezbývalo na novou.
Ale něco na tom je.

Mili @

Že by zas ti zlobivci nepřizpůsobiví s kytarama na náměstích????
Ale je to opravdu nespravedlivé – pro slušné lidi!!!!!!!