bojnik1

Poradíte jak vyřešit, když se nenačítá externí disk?

mám takovýto problém vlastním notebook zn.Lenovo externí disk 320 giga dělal jsem zálohu počítače a vypnul se proud po naskočení proudu jsem chtěl pokračovat v zálohování ale disk už nenaskočil ,když se po chvíli objevil v průzkumníku a kliknu na něj tak to napíše že se musí formátovat .Když dám formátovat tak to po chvíli napíše že nelze formátovat.Jsem z toho bezradný potřeboval by jsem ho z provoznit .Jaký je Váš názor šlo by to ho obnovit nebo je odepsaný.Díky za odpověd

--
Nenačítá se externí disk

Odpovědi
Edison

Asi bych ve správci disků smazal partition a vytvořil ji znova.