Džanička

Nemůžu si vzpomenout na název filmu, který jsem viděla asi před 15ti lety..

Nevím už jak to začínalo, ale bylo to o klukovi který vlezl do nějakého domu a tam se něčeho hrozně lekl, že mu do rána vypadaly všechny vlasy.. (zase si nepamatuju jak to bylo dál) a pak se tam objevil něco jakoby skřítek, který mu udělal takovou pastu na hlavu, že mu potom narostou.. Tak ten kluk to udělal, a oni mu narostly vlasy, ale rostly mu pořád, že ráno šel do školy ostříhaný a odpoledne už měl vlasy až na zem.. A pak se tam objevil chlápek, který ho (asi) unesl a stříhal mu ty vlasy, ze kterých vyráběl štětce se kterými maloval živé obrazy.. (dál už nevím).. Pamatujete si někdo tenhle film, a víte jak se jmenoval?? Dávali ho chvíli potom co začala vysílat televize Nova..
Doplňuji:
Ano, to je ono, díky moc ;)

Nejlepší odpověď
Sarrow

Ahoj, nezaručuji úspěch, ale zkusím to dát na CSFD :)

http://www.csfd­.cz/diskuze/40-hledam-film/
Doplňuji:
Právě mi odpověděli :)
http://www.csfd­.cz/film/109687-dum-plny-strachu/