martula007

Nemůžu se přihlásit na Instagram ani Facebook, co mám dělat?

Ahoj,
Mám takový problém. Před asi dvěma hodinami se mi nejde přihlásit na Facebook ani Instagram, nevím co se děje. Vše zadávám správně, takže to tím být nemůže. Na Instagramu mi to píše „Chyba došlo k neznámé chybě sítě“ a když jsem šel poté na notebook, tak mi to u Facebook účtu psalo, že prý dělají nějakou aktualizaci a že ať se nedivím, že další účty mých kamarádů mohou fungovat. Hned jsem zkusil svůj starý účet na Fb a tam to šlo normálně. Vůbec nevím co dělat, už to trvá fakt dlouho. Ještě chci říct, že internet s WiFi funguje úplně v pohodě a rychle. Budu rád za každou pomoc či radu.

Nejlepší odpověď
marci1

Facebook a Instagram, má dnes ( 13.3.2019) výpadek. WhatsApp nefunguje. ☹
https://www.bles­k.cz/clanek/di­gital-internet/599941/f­acebook-hlasi-vypadek-facebookdown-ma-zne.html
A co máš dělat? Čekat. 🙂

Edison

Jít mezi SKUTEČNÉ lidi! Do SKUTEČNÉHO světa!!! A to nejen když údajně neco nefunguje… mimochodem… mě to funguje.