Nemůžu najít MALÝ techničák, můžu přesto na STK?

Zítra jdu na ST (auto stálo takže bohužel mám ji i propadlou), bohužel zároveň nemůžu najít malý techničák. Udělají mi to i bez něj? Jinak vše mám - kartičku na emise, velký techničák, pojistku, řidičák, informace o autě, lékárničku a další nesmyslný blbosti.

Bohužel to není známý a nemám s nimi zkušenosti.

Děkuji moc za odpovědi.

Odpovědi:

Stříbrný

Nóóó, to bych řekl, že dnes technická nebude, protože ORV ("malý techničák") po tobě budou chtít, viz Zdroj. Co se týká dalšího, mám dojem, že "kartička na emise" už dneska k ničemu není, k technické musíš mít protokol o provedených emisních zkouškách (papír se zelenou šestiúhelníkovou značkou, která se od letoška už taky na RZ nelepí) ne starší 30 dnů, jinak ti termín příští STK stanoví na konec platnosti té emisní zkoušky. A ještě drobnost: pokud s tím autem pojedeš po vlastní ose a ne na podvalníku a chytnou tě "pomáhat a chránit," tak máš malinkatý problémek...

Zdroj: http://www.stk-ostrava.cz/tech nicke-prohlidky

Bronzový

Ne bez to nejde a pkd by byli dost benevolentní tak max na "dojetí tzn na 30 dnůale stejně doporučím nejprve s TP na evidenci vozidel dopravního odboru místně příslušného úřadu pro nové ORV za poplatek cca 50kč (nevím přesnou sumu!) a pak teprve na STK-nejprve emisní a pak vlastní technickou.Kartičky emisí jsou zrušeny stejně jako emisní známky!!

Diskuze k otázce

papsik

pokud máte velkej techničák a auto je napsáno opravdu na vás, tak nejdřív zajděte na dopravní inspektorát at vám vydají osvědčení o registraci vozidla, jako důvod řekněte třeba ztrátu, stojí to asi stovku a oni vydají duplikát, jinak pochopitelně, auto bez STK nemá na silnici co dělat, takže zbytek je na vaší odvaze

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.