panganus

Nemohu se dostat na www.Movie-Library.cz. Co se stalo?

Ještě v neděli jsem přes Movie Library – Ulož to stahoval film a teď se do Movie Library nemohu dostat. Může někdo fundovaný odpovědět, co se stalo? Díky za odpověď.

Odpovědi
iceT

Zřejmě nejsi sám,taky mám ten problém.Proč?Bo­hužel netuším.
Doplňuji:
Nyní je už stránka zrušená.

peteruu

alternatívna stránka a vyzerá o dosť lepšie movie-download.cz aj funkcie sú tam pokročilejšie

ra3662

peteruu, keď je to odosť lepšie movie-download.cz a aj funkcie sú tam pokročilej tak tam ostaň. Na tomto webu není rozdělení a český a československý film které jsem nejvíc využíval.šie