Lgee

Neměl by být náhradní volební termín?

Přecejn 2 dny jsou docela málo, když je někdo třeba v práci třeba 2 noční za sebou má, a nebo někde na dovolené, v lázních apod.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, neměl. Stačil by i jeden den. Kdo chce, čas si udělá. Může jít těsně před noční, neb hned po noční.

Další odpovědi
Arne1

V zahraničí jim stačí kratší doba.

Dochy

Podle zákoníku práce by snad nikdo neměl mít směny standardně položeny tak, aby se při současném stavu voleb nemohl zúčastnit. Jo, nějaké vyjímky budou, ale budou to opravdu vyjímky.

Pepa25

  1. dva dny je více, než je jinde obvyklé
  2. když už, tak umožnit korespondeční hlasování

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.