Angela2713

Nemáte zkušenost se zasláním receptu do časopisu"pošli recept"?Dostali jste za zveřejnění receptu peníze?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Poslala jsem hodně receptů poslali mi mejl, že vybrali k posouzení /vyjmenovali recepty které vybrali/ po čase byly zveřejněny a peníze jsem obdržela.Ale zdaleka nezveřejnili všechny.Nevadí ,ale stejně časopis kupuji a inspiruji se od jiných

/posílala jsem to formulářem z netu/

Další odpovědi
leona digi

Jojo, mě taky vždy vše zaplatili, ale trvalo to docela dlouho, nejlepší je chvilka v kuchyni, peníze pošlou rychleji a více.