Bella2010

Nemáte někdo zkušenosti s údajně nejučinějším přípravkem proti blechám, klíšťatům a roztočům… ? nemyslím frontline

Doplňuji:
nejlépe na vyhubení ......

Nejlepší odpověď
anonym

Upřesni zda chceš přípravek k odstranění potvůrek nebo „jen“ odpuzovač-repelent. :D
Doplňuji:
Promiň,ale u jakého zvířete potřebuješ vyhubit vnější parazity? Musíš se vyjadřit přesně,jiné prostředky jsou vhodné na kočky,které se olizují a jiné na psy.Jiné na sanaci prostředí,jiné na povrch těla u štěňat,jiné na koťata a jiné na dospělá zvířata.Pokud chceš pregnantní odpověď,musíš se přesně vyjádřit o co vlastně jde…:D

Další odpovědi
www

A který prosím je ten nejúčinnější ?
Toto totiž většinou tvrdí lecjaký výrobce!
Moje zkušenost je taková, že na jedno zvíře zabírá to, na jiné ono, často v souvislosti s tím, kde se pohybuje. Na některé zvíře navíc stačí obojek, na jiné kapsle atd.
Těžko odpovědět na takovou otázku ☹.
Zkušenost
Doplňuji:
Ad tvoje doplnění:
Vyhubení myslíš v bytě, pelíšku doma/venku, na kočce..?
Otázka má být jasná, srozumitelná, sorry. Vůbec bych se nedivil, kdyby byla smazána. ☹

ten který je

Jako novinka která nyní přišla na trh,je český výrobek pod názvem Ixoderm.Tento přípravek se používá proti klíštatům jak u lidí, tak i u psů a koček.Přípravek lze zakoupit v lékárnách.Modré balení je určeno pro lidi a zelené balení pro zvířata.
Doplňuji:
Přípravek se používá na bezpečné odstranění přisátého klíštěte a eliminaci možnosti přenosu nákazy.

ReHu

A který to je, ten nejučinější přípravek proti blechám, klíšťatům a roztočům… ?