Nicoll123

Jak odstranit blechy?

Náš 4 mesíční kocour asi chytl blechy(že chytl blechy mi říkala teta) a my se teď s ním nemazlíme…Můžou blech z kočky(a z kteréhokolik zvířete) přeskočit na člověka? Jak se zbavot blech z kočky, když se kočka nerada koupe? Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Ano , blechy jsou jedny, mohou přeskočit na člověka. Existuje celá řada přípravků na likvidaci. Zvěrolékař poradí

Další odpovědi
beer

Všechny známé druhy blech mohou parazitovat i na člověku.
Přípravků proti zablešení s možností aplikace i bez koupele je celá řada a doporučuji začít u veterináře.

Zdroj: Vet.praxe