Herbit

nemáte někdo zkušenosti s koupelnou bez kachliček? tj. s vodě odolným nátěrem místo obkladů?

Nejlepší odpověď
Drap

Viděl jsem několik koupelen , kde místo kachliček byl natažem marmolit. /Používá se na sokly domů/ Fungovalo to bez problémů

Další odpovědi
mosoj

Obkladačky si pokládám sám, nemám takové zkušenosti. Nejsem žádný módní guru, ale koupelnu bez obkladaček bych nechtěl. Myslím si ,že ani cenově se to moc lišit nebude.

bobasika

Ne jen s obklady abitiby, celá rekonstrukce trvala 3 dny www.bytexpert.cz

Renikled

Díky za radu… Sprchovou vaničku však nebudu schopný dát do úrovně podlahy. Nebo se pletu?

Marek656

Pletete se… Podívejte se na stránky německého výrobce Kaldewei, kde rovnou najdete sprchové vaničky, které jsou vhodné na zapuštění do úrovně podlahy. Vím co říkám, protože jsem ji sám u nás doma instaloval.

Renikled

A nemáte taky někdo zkušenost se sprchou v úrovní podlahy, která nemá dno dlážděné? Potřeboval bych tam udělat nějakým způsobem podlahu beze spár. Z důvodu toho, že se to pak špatně čistí a nevypadá to potom moc dobře.

Marek656

Máte pravdu, že spáry mezi dlažbou se nečistí opravdu snadno. Vyřešit se to dá sprchovou vaničkou ;)