lucille

Nemate nejakou radu?

ahoj vcera sem byla s jedním klukem s kterým uz nekolik dní flirtuju meli sme se dobre oboum se to líbilo…ale vecer mi napsal 3 zprávy…1. byla ze prej to byl jen ulet a nechce aby se to znova opakovalo…2. ze tu první bere zpet a chce se mnou byt a ze me ma hrozne mooc rad…a 3. ze si to rozmyslel a ta první zprava platí…
vubec to nechapu…myslíte ze se neceho bojí nebo nebo to byl vazne jen ulet nebo mu to kamosi rozmluvily…nebo co??!!…:'(…nemate nejakou radu jak ho dostat z5…???…prosíí­ímm…dekuji za rady…
Doplňuji:
ted sem mu psala ze spolem nemusíme chodit ale jen tak si obcas uzít jako vcera…napred mi napsal ze jo.....
asi za pet minut mi napsal ze si to rozmyslel ze ani to…pak mi napsal ze si to poradne promyslel a ze by to teda slo…
pak mi napssal znovu…a ze se ode me zase nechal premluvit ale ze mu to doslo a nechce to…hej fakt to nechapu…

Nejlepší odpověď
kropitko

Já bych tomu dala čas,ono se to nějak vyvrbí,,jo a jestli tě to hodně trápí,tak si s ním promluv,,,chce to komunikovat…držím palce.
Doplňuji:
Hele a není on teplej,třeba si není jistej svojí orientací. No a nebo třeba si myslí,že si z něj děláš legraci a nebo třeba má ještě někoho a neví jak se rozhodnout.

Další odpovědi
aramah

Nevím kolik mu je,může bít jen zmatený,ale já bych ho nechala v klidu ať si udělá jasno co vlastně chce.Ovšem já bych s ním nestrácela čas.

vlastina

I když tě to třeba bude trápit tak mu napiš,že jeho rozhodnutí bereš.Ono mu asi lichotí,že ho přemlováš.Třeba pak nad tím bude dumat víc on než ty(pokud není gay)tak je možné,že začne psát sám.

Hudler

No myslím si, že je hodně zmatený, ale chce tě. Jen netuším proč tak jedná.

anonym

Má v hlavě zmatek,ale to se rozchodí.

iceT

Ja si myslim,ze chlapec vlastne ani nevi,co chce.Zkus mu dat cas a netlacit na nej,treba prijde sam.

oskar

Já bych řekl,že s ním lomcuje puberta…