Nemájí strach ?

Zajímalo by mě kde 15-ti letí kluci a nad, berou tu jistotu že jejich mladší holka (pod 15)nikde neřekne že spolu spali ... Divím se že nemají strach ... vždyt by z toho měli docela solidní problém
Doplňuji:
ano určitě záleží na důvěřě ! s tím svámi souhlasím ,možná mluvím o konkrétním klukovi protože mám za sebou jeden takový zažitek ... ale teď mám supr kluka ,který mě do ničeho netlačí ,ale věří mi v tom že kdyby jsme se spolu vyspali dřív ,že by to zůstalo jen mezi námi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Možná jim to v té rychlosti/blbosti/ani nedošlo.Problém by to určitě byl a to nemluvím o tom,že to nemusí skončit bez následků.

Další odpovědi:

Stříbrný

Obávám se, že chlapci v tomto věku, ale ani ty jejich dívky, takhle neuvažují. Oni nepřemýšlejí nad následky a důsledky sexu, oni jen mají pocit, že spolu musí nutně spát. Všechno ostaní jim dochází až, když se to stane.

Stříbrný

Sexuální pud je u mladého jedince velmi silný.Puzení a touha uspokojit se ,bohužel, někdy zastiňují ostatní věci: Jako je odpovědnost,respekt ze zákona ,strach z možných následků a důvěra,že se to neprovalí.
Jinak to nevidím.Upozorňuji ,že je to můj vlastní názor a vše může být horší,nebo lepší.

Zdroj: život

Zlatý

Jak sama vidíš, tak strach nemají. Podle toho co píšeš, jsi ještě míň jak 15-tiletá, přesto ti odpovím takto. V tu chvíli jak se říká přemýšlejí spíš oca... než mozkem.

Bronzový

Proč by měl kluk mít strach,když s tím ta mladší holka souhlasí?Něco jiného by bylo,kdyby jí nutil...A že to pak líčí kamarádkám,aby stoupla v jejich očích...Každá strana to může kdykoli zapřít...

Bronzový

Tak to samozřejmě záleží na vztahu, jaký spolu ti dva mají, a na důvěře mezi nimi.

Zajímalo by mě, o jakých klucích to mluvíte (zdá se mi to, jako o konkrétních případech(?)

Pokročilý

opíjet se v deseti a souložit ve dvanácti? kam se řítíme?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.